درباره آوا کتاب

آوا کتاب ناشر تخصصی کتب دانشگاهی، پزشکی ، پیراپزشکی و استخدامی در تهران به آدرس میدان انقلاب، خیابان روانمهر، بین 12 فروردین فخر رازی، بست صفا، پلاک 2 واحد 1 قراردارد.

انتشارات آوا کتاب آماده همکاری با اساتید و دانشجویان جهت چاپ کتاب میباشد.

هدف این انتشارات ترویج کتاب خوانی و پیشرفت سطح علمی اساتید و دانشجویان در حوزه سلامت است.

مدیریت انتشارات: میثم باقری خالص

حوزه کاری: پزشکی، پرستاری، مامایی، دندانپزشکی ، پیراپزشکی ، استخدامی و عمومی

 

 

 

 

 

قوانین و مشی کاری سایت 

1- تمامی کتب ارائه شده پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و هیچ گونه کتاب دست دوم عرضه نمی شود

3- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده باشد.(در صورت عدم موجودی کتاب با شما تماس گرفته می شود و در صورت رضایت کتاب با تاخیر به دست شما خواهد رسید در غیر این صورت مبلغ پرداختی شما عودت داده خواهد شد.)

4- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید.

5- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ما می توانیم کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

6- قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کنیم و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.

7- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

8- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.